
Термос помповий 4 літра
893 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: АР-1609
+380 (95) 511-71-70
- +380 (97) 324-77-27
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Місткий помповий термос А-Плюс 1609 виготовлений із нержавіючої сталі високої якості. Об'єм ємності 4 літри дозволяє зберігати та транспортувати велику кількість напоїв. Дизайн термоса виконаний у класичному стилі – металевий корпус доповнений чорним захисним кільцем, на якому розташований блокатор вакуумної помпи та зручна ручка. Такий термос буде актуальним під час відряджень або тривалих прогулянок. Гарячий чай або кава зігріють у дальній поїздці, а прохолодні напої збережуть свою температуру та освіжать у спеку. Термос А-Плюс 1609 простий у догляді. Його легко мити та чистити, внутрішня поверхня не вбирає та не затримує сторонні запахи та смаки, завдяки чому посудину можна використовувати для різних напоїв. Кришка надійно закривається, і ви можете не боятися, що рідина протікає. Зручний та красивий вакуумний термос А-Плюс 1609 з помповим механізмом, чудове рішення для поціновувачів комфортного відпочинку.
Об'єм 4 літри.
Об'єм 4 літри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 4 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Є |
| Виробник | А-Плюс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Вага | 2000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴

