
Форма силіконова для випікання (16х14х3,5 см) Зелений
109 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 511-71-70
- +380 (97) 324-77-27
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма силіконова для випікання хліба (16х14х3,5см)
Силіконова форма для хліба призначена для приготування різноманітних страв, випікання хліба та запіканок. Виготовлена з харчового силікона, швидко нагрівається, при використанні можна не змащувати олією.
Форма силіконова для випікання виключає пригорання продуктів та забезпечує рівномірне пропікання, компактна та практична, не займає багато місця при зберіганні.
Розміри:
Довжина - 16 см
Ширина – 14 см
Висота – 3,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Виробник | А-Плюс |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота стінок | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴
