
Пластикова шатківниця з двома ножами
297 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (97) 324-77-27
Пластикова шатківниця з двома ножами - ефективний інструмент для дрібного нарізування овочів і фруктів: операції з ножем вимагають зусиль, а при використанні шатківниці процес значно спрощується. Основна перевага – можливість нарізати продукти однакової товщини. Шинкувальний ніж, виготовлений із міцної інструментальної сталі. Даний кухонний інвентар значно полегшить роботу на кухні під час приготування салатів і консервації овочів.
Інструмент відрізняється простотою в експлуатації і не потребує особливого догляду. Шинківка має компактні розміри, що
дозволяє зберігати її в одному з численних ящиків на кухні. Такий виріб буде корисним як для домогосподарки, так і для професійного кухаря.
Характеристики:
Матеріал: пластик
Колір: білий
Розміри: 17см х 46см х 3см
Ширина ножів: 14 см
Кількість ножів: 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шинкування |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 30 мм |
- Ціна: 297 ₴



