
Настільний годинник VST-862S з будильником/гігрометром/зелена підсвітка/температурою/дата/колір світле Дерево
435 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VST-862SGreen
- +380 (97) 324-77-27
Додайте сучасний стиль та функціональність з настільним годинником VST-862S.
Переваги:
-
Цифровий екран з підсвічуванням.
-
Визначає температуру/вологість повітря/дату.
-
Регулювання яскравості дисплея.
-
Стильний сучасний дизайн.
-
Сплячий режим.
-
Простий у налаштуванні.
-
Висока точність показань.
-
Ідеально для дому та офісу.
Опис:
Настільний годинник з LED підсвічуванням VST-862S — це ідеальне рішення для тих, хто цінує поєднання стилю та практичності. Завдяки яскравому підсвічуванню, час легко видно навіть у темному приміщенні. Його сучасний дизайн з компактним корпусом і привабливим виглядом зробить цю модель чудовою деталлю будь-якого офісу, домашнього кабінету або робочого столу. Годинник має додаткові функції, такі як будильник і таймер, що робить його незамінним у повсякденному житті.
Характеристики:
Тип годинника: Настільний.
Форма: Прямокутна.
Термометр: Так.
Тип механізму: Електронний.
Матеріал корпусу: Пластик.
Час: 12/24.
Дата: місяць / день.
Температура: C / F.
Вологість:%.
Живлення: від батарейок AAA 4 шт, через USB-кабель, від мережі через адаптер живлення USB 5V.
Матеріал корпусу: імітація дерева.
Колір корпусу: світле дерево.
Колір підсвічування: Червоний, Синій, Зелений, Білий
Розміри: 15 x 7 x 4 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VST |
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Светодиодная |
| Радио | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Гигрометр | Да |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Термометр | Да |
| Подсветка | Да |
| Голосовое оповещение | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Функция календаря | Да |
| Габаритные размеры часов | |
| Ширина | 15 мм |
| Глубина | 4 мм |
| Высота | 7 мм |
- Цена: 435 ₴






