
Лупа настільна ручна 5X Збільшувальне скло з підсвіткою 6 Led.
399 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: FS55rk
+380 (95) 511-71-70
- +380 (97) 324-77-27
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лупа допомагає людям похилого віку або людям із поганим зором читати книги/портівки/портівці, а також людям, яким необхідно спостерігати за дрібними предметами, як-от дрібна електроніка, монети та марки.
Особливості: Забезпечена 6 кільцевими світлодіодами високої яскравості з м'яким яскравим світлом зменшує втому очей. Складана лупа 2 в 1: з лінзою діаметром 55 мм. - збільшення 5X, вбудована лінза 19 мм. - збільшення 11X.
Підходить для читання книг, журналів, газет, карт, читання друкованих видань, дослідження природи, колекції монет тощо. Найкращий подарунок для літніх людей, дітей, бабусь і дідусів. Легко трансформується, щоб стояти на столі й ідеально підходить для тривалого читання. Широко використовується в офісах, медицині, військовому ділі, зовнішній експлуатації, археології, розвідці корисних природних ресурсів, оцінці антикваріату тощо.
Характеристики:
Основний колір — білий, Матеріал — АБС-пластик, Матеріал лінзи — акрилове оптичне скло.
Діаметр лінзи — 55 мм, збільшення — 5X,
Діаметр малої лінзи — 19 мм, збільшення - 11X,
Фокусні відстані: 5X - 100 мм., 11X - 45 мм.
Кількість світлодіодів — 6 шт., Регульована яскравість — 2 режими.
Зовнішнє живлення — батарейка 2шт. (не входить до комплекту)
Зовнішнє джерело живлення: USB DC 5 V.
Розмір складання: 193 * 90 * 26 мм.
Розмір у розгорнутому вигляді: 170 * 90 * 180 мм.
Вес изделия: 114 г.
Комплектація: Лупа, USB-кабель, Інструкція користувача (англійський, китайський)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FS |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Настольный |
| Кратность увеличения | 5 х |
| Диаметр линзы | 55 мм |
| Наличие подсветки | Да |
| Количество держателей | 1 шт |
| Материал корпуса | Хромированный металл, Пластик |
| Цвет | Белый |
| Питание | USB |
| Напряжение | 5 В |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 0.114 кг |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴







