Овальний піднос – блюдо з нержавіючої сталі. Овальна форма 42х27см із широким бортом. Піднос призначений як домашнього, так інтенсивного професійного використання. Крім основного призначення – підйом та подача готових страв, фруктів та овочів, може використовуватися і на етапах приготування їжі – в холодильнику та морозильній камері, та для
сервірування столу рибними стравами. Можна мити в посудомийній машині.
Характеристика:
Колір:сірий
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір: 42х27см
Висота: 1.5 см
Форма: Овальна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 1.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Діаметр пароварки, см | 30 |
| Кількість ярусів пароварки | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴

