Кухонна дошка виготовлена із високоякісного пластику. Таку кухонну дошку зручно використовувати для нарізування будь-яких продуктів (випічка, овочі, риба, фрукти, м'ясо та ін.), її легко мити навіть у холодній воді. Перевагою є невелика вага дошки, використання з двох сторін.
Дошка обробна 3526 MСВ A-Plus,
Характеристики:
матеріал: пластик;
розмір: 35 х 25 х 0,5 см
колір: світло-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴


