Кухонна дошка виготовлена з високоякісного пластику. Таку кухонну дошку зручно використовувати для нарізування продуктів
(випічка, овочі, риба, фрукти, м'ясо та ін), її легко мити навіть в холодній воді. Перевагою є невелика вага дошки, використання з
двох сторін.
Дошка обробна пластикова 3425 WСВ A-Plus,
Характеристики:
матеріал: пластик;
розмір: 34 х 25 х 0,5 см
Форма: прямокутна
Колір: пісочний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Бежевий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴
