
Деко №3 з нержавіючої сталі 28.5 х 38.5 см
437 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: арт. 0765
+380 (95) 511-71-70
- +380 (97) 324-77-27
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деко №3 прямокутне з ручками, виготовлене з високоякісної нержавіючої сталі. Призначений для запікання, випікання та приготування різноманітних страв у духових шафах та конвекційних печах. Зручний розмір, легкий догляд та екологічність матеріалу – ось переваги даного посуду. Високоякісна сталь стійка до пошкоджень, не входить у реакцію, не змінює смак їжі, не вбирає запахи.
Розмір – 28.5 х 38.5 см
Глубина - 6 см
Виробництво – Індія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручки | Є |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Індія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Висота бортика | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴