
Ручна шатківниця для різання капусти з двома ножами
135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FRU-045
- +380 (97) 324-77-27
Пластикова шатківниця з двома ножами - ефективний інструмент для дрібного нарізування овочів і фруктів: операції з ножем вимагають зусиль, а при використанні шатківниці процес значно спрощується. Основна перевага – можливість нарізати продукти однакової товщини. Шинкувальний ніж, виготовлений із міцної інструментальної сталі. Даний кухонний інвентар значно полегшить
роботу на кухні під час приготування салатів і консервації овочів. Шатківниця має два гострі леза, безпечну основу та ергономічну ручку, що дозволяє подрібнювати капусту в кілька разів швидше і з великою зручністю.
Інструмент відрізняється простотою в експлуатації і не потребує особливого догляду. Шинківка має компактні розміри, що дозволяє зберігати її в одному з численних ящиків на кухні. Такий виріб буде корисним як для домогосподарки, так і для професійного кухаря. Стане незамінною помічницею на кухні для будь-кого.
Характеристики:
Матеріал ручки: пластик
Розміри: 9 см х 30 см
Довжина ножів: 14 см
Кількість ножів: 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frico |
| Тип | Шинкування |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Є |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 10 мм |
- Ціна: 135 ₴

