
Дошка пластикова обробна 20 х 30 см
169 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MCB-3020 В
+380 (95) 511-71-70
- +380 (97) 324-77-27
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна дошка виготовлена із високоякісного пластику. Таку кухонну дошку зручно використовувати для нарізування будь-яких продуктів (випічка, овочі, риба, фрукти, м'ясо та ін.), її легко мити навіть у холодній воді. Перевагою є невелика вага дошки, використання з двох сторін.
Дошка обробна 3020 MСВ A-Plus,
Характеристики:
матеріал: пластик;
розмір: 30 х 20 х 0,5 см
колір: темно-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴

