
Форма мармурова для запікання з піддоном та решіткою 25,5 см х 17,8 см
373 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: АР-1283
+380 (95) 511-71-70
- +380 (97) 324-77-27
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання з піддоном та решіткою чудова для запікання в духовці. Всі предмети з антипригарним мармуровим покриттям, яке перешкоджає пригоранню, та решіткою для ідеального запікання. Антипригарне мраморне покриття забезпечує легкість у догляді за формами. Після приготування їх можна легко очистити без особливих зусиль. Завдяки компактним розмірам, форми не займають багато місця на кухні та легко зберігаються, що особливо важливо для невеликих кухонь. Набір деко А-Плюс АР-1283 стане відмінним доповненням до вашого кухонного приладдя та допоможе швидко приготувати смачні страви для сім'ї чи гостей.
Розмір:
деко - 25,5 х 17,8 х 1,7 см
форма - 25,5 х 17,8 х 4,5 см
решітка - 21 х 14,9 х 1,2 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Форма | Прямокутна |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Колір | Сірий |
| Антипригарне покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота бортика | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴

