
Торгівельні ваги електронні 50кг. Model: SC-1648
1 193 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-PLUS SC-1648
- +380 (97) 324-77-27
Торгівельні ваги використовуються для зважування продуктів харчування, або інших речей, в різних сферах виробництва та обслуговування (торгівля, харчування, побут).
Торгівельні ваги оснащені двома дисплеями для зручності. Один екран для персоналу з клавіатурою, інший для покупця.
Діапазон ваги від 200 г до 50 кг. Товарні ваги SC-1648 виробника A-PLUS працюють від вбудованого акумулятора або мережі 220V. Завдяки стійкості до температурних умов торгові ваги можуть використовуватись у торгівлі на вулиці будь-якої пори року. Торгова вага відрізняється відмінними функціями, які стануть незамінними помічниками: автоматичне скидання на 0; функція зважування продуктів без урахування тари; функція підсумовування.
Функції:
Вбудований індикатор рівня батареї
Живлення здійснюється від мережі змінного струму 220 В або вбудованого акумулятора
Заряджання акумулятора може відбуватися одночасно з роботою ваг.
Автоматичне встановлення нуля при кожному включенні
Автоматичний розрахунок вартості за ціною та масою товару
Автоматичний розрахунок вартості за ціною та масою товару скидання цін
Збереження кількох цін на згадку про ваги
Автоматичне відключення живлення при простоях
Лічильник ціни
Підсвічування
Характеристики:
Безперервна робота без підключення до мережі: 24 годин;
Тип живлення: Мережа 220 В, акумулятор;
Тип ваги: торгові;
Максимальне навантаження для зважування: 50 кг;
Мінімальна вага: 200 грам;
Розмір платформи – 35 х 25 см.
Комплектація:
Ваги – 1 шт.,
Зарядний пристрій - 1 шт.
Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 30 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Функція автовимкнення | True |
| Дисплей | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Глибина | 235 мм |
| Тип кухонних ваг | електронні |
| Знімна тара | False |
| Компенсація тари | True |
- Ціна: 1 193 ₴


