
Термочашка Фотооб'єктив 24 - 105 мм
295 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 010034
- +380 (97) 324-77-27
Унікальний кухоль — термос об'єктив у формі реальної імітації Об'єктива Canon 24-105 mm Будь-який фотограф оцінить такий подарунок і буде вам дуже вдячним. Кухоль об'єктив абсолютно ідентичний об'єктиву фотокамери Canon! Як здивуються люди навколо, коли бачать кухоль об'єктив наповнений кавою.
Зовнішня поверхня кухля Canon — чудовий пластик. Міцний, екологічно чистий, приємний на дотик!
Внутрішня поверхня — неіржавка сталь! Не розіб'ється, чудово зберігає температуру.
На кришці є питний отвір, що закривається. Навіть під час ходьби, бігу, руху автомобілем — легко пити не проливаючи!
Кухоль можна використовувати вдома, в автомобілі, на роботі. Гаряча кава або чай буде завжди під рукою.
Матеріал: харчовий пластик,
Термос зсередини має неіржавку сталь, є поїльник
Висота: 14см
Діаметр кришки:7.5см
Діаметр дна: 5.5см
Висота місця для рідини:9.5см
Об'єм кухля: 350 мл.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 350 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Пластик |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Canon |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
- Ціна: 295 ₴


