
Термочашка Єдиноріг 380 мл
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 010037
+380 (95) 511-71-70
- +380 (97) 324-77-27
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термочашка Єдиноріг — яскравий, веселий аксесуар із чудовими теплоощадними характеристиками. Стильна, зручна та якісна термокухоль зроблена з харчової сталі, що гарантує її надійність і
довговічність. Усередині чашки немає елементів, що б'ються. Завдяки цій термочашці, ви завжди можете взяти із собою в дорогу гарячий чай або каву.
Повністю герметична, а також має запобіжник від випадкового відкриття. Легко миється, а також зручна в експлуатації, має збалансований об'єм 380 мл.
Чудовий подарунок, який стане по-справжньому корисний для рідних і близьких людей,
, а також для себе коханих.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 380 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Верхній діаметр | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | в асортименті |
| Малюнок | малюнок №1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴








